Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wentylatory WENTECH Sp. z o.o.
E-Mail
Telefon
flaga polskaflaga angielskaflaga rosja

O Nas

onas
20 letnia historia Spółki Wentylatory WENTECH opiera się na produkcji wyrobów z laminatów szklano – poliestrowych, zbrojonych włóknem szklanym. Naszym produktem flagowym są wirniki wentylatorów, dyfuzory, doloty oraz kompletne wentylatory. Dzięki inwestycjom w badania i rozwój produktu oraz szkolenia pracowników stale poszerzamy wachlarz ofertowy.

Obecnie, Wentylatory WENTECH Sp. z o.o. jest producentem wirników wentylatorów osiowych w zakresie średnic  1 200 mm do 20 000 mm.

Wiedza poparta ogromnym doświadczeniem w dziedzinie kompozytów, pozwala nam oferować usługi doradczo-produkcyjne na najwyższym, światowym poziomie. Jednym z najważniejszych naszych osiągnięć jest zaprojektowanie i wyprodukowanie największego dyfuzora na świecie, wykonanego w technologii kompozytów szklano-poliestrowych.

 

 

 Prezes Zarządu: Leon Komraus, V-ce Prezes Zarządu: Adam Kalder

 

Każdego dnia, z zapałem i pasją realizujemy naszą misję i wizję:

Wizja

Chcemy być kluczowym producentem na europejskim rynku wirników wentylatorów chłodniowych.

Misja

Bazujemy na ciągłym rozwoju kompetencji doradczo-produkcyjnych zaspokajających złożone potrzeby Klienta oraz wartościach powodujących lojalność naszych pracowników, takich jak wzajemny szacunek, możliwość rozwoju, poczucie bezpieczeństwa.

Zapraszamy do współpracy!

 

 

wentech na swiecie

Adres
Adres

Wentylatory WENTECH Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 6
41-407 Imielin
woj. śląskie
Telefon
Telefon

       +48 32 225 56 06
       +48 32 225 56 07
       +48 32 318 34 33

Telefon
E-Mail

wentech@wentech.pl
Wentylatory WENTECH Sp. z o.o.
www.wentech.pl © 2014 Polityka prywatności
 
Fundusze europejskie 1wentech cti member smallgazele biznesuGoogle+YoutubePrzewiń do góry