Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wentylatory WENTECH Sp. z o.o.
E-Mail
Telefon
flaga polskaflaga angielskaflaga rosja

O Nas

onas
20 letnia historia Spółki Wentylatory WENTECH opiera się na produkcji wyrobów z laminatów szklano – poliestrowych, zbrojonych włóknem szklanym. Naszym produktem flagowym są wirniki wentylatorów, dyfuzory, doloty oraz kompletne wentylatory. Dzięki inwestycjom w badania i rozwój produktu oraz szkolenia pracowników stale poszerzamy wachlarz ofertowy.

Obecnie, Wentylatory WENTECH Sp. z o.o. jest producentem wirników wentylatorów osiowych w zakresie średnic  1 200 mm do 20 000 mm.

Wiedza poparta ogromnym doświadczeniem w dziedzinie kompozytów, pozwala nam oferować usługi doradczo-produkcyjne na najwyższym, światowym poziomie. Jednym z najważniejszych naszych osiągnięć jest zaprojektowanie i wyprodukowanie największego dyfuzora na świecie, wykonanego w technologii kompozytów szklano-poliestrowych.

 

 

 Prezes Zarządu: Leon Komraus, V-ce Prezes Zarządu: Adam Kalder

 

Każdego dnia, z zapałem i pasją realizujemy naszą misję i wizję:

Wizja

Chcemy być kluczowym producentem na europejskim rynku wirników wentylatorów chłodniowych.

Misja

Bazujemy na ciągłym rozwoju kompetencji doradczo-produkcyjnych zaspokajających złożone potrzeby Klienta oraz wartościach powodujących lojalność naszych pracowników, takich jak wzajemny szacunek, możliwość rozwoju, poczucie bezpieczeństwa.

Zapraszamy do współpracy!

 

 

wentech na swiecie

Szybki kontaktszybki kontakt
Adres
Adres

Wentylatory WENTECH Sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 6
41-407 Imielin
woj. śląskie
Telefon
Telefon

       +48 32 225 56 06
       +48 32 225 56 07
       +48 32 318 34 33

Telefon
E-Mail

wentech@wentech.pl
Wentylatory WENTECH Sp. z o.o.
www.wentech.pl © 2014 Polityka prywatności
 
Fundusze europejskie 1wentech cti member smallgazele biznesuGoogle+YoutubePrzewiń do góry